Oferta

 Kupno/sprzedaż mebli/rzeczy używanych - Do naszego Komisu Pakamera trafiają pojedyncze, unikalne, wyjątkowe w swoim rodzaju rzeczy, między innymi takie jak: meble (biurka, szafki, szafy, stoły, ławy, krzesła, fotele, biblioteki, sekretarzyki, i tp), artykuły wyposażenia domu ( lampy, żyrandole, zegary, stare radia, kinkiety, szkło, porcelana), bibeloty, ozdoby, biżuteria. Również posiadamy w naszej ofercie artykuły dziecięce, takie jak wózki, foteliki, rowerki, foteliki na rower, spacerówki i inne.

 

Do Komisu przyjmujemy rzeczy na okres 2 miesięcy, zgodnie z naszym regulaminem. Za sprzedany przedmiot pobieramy prowizję 30%. Prowadzimy aktywną sprzedaż i promocję na różnych platformach - sprzedaż stacjonarna, sprzedaż internetowa oraz Sklep Internetowy.

 

 

Wyprzedaże Garażowe - są to cykliczne akcje, kierowane głównie do lokalnej społeczności, podczas których każdy może przyjść i sprzedawać, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów ani prowizji.

 

Komis Pakamera udostępnia plac przed swoją siedzibą, każdy sprzedający we własnym zakresie organizuje sobie stoisko (najczęściej jest to kawałek folii położonej na ziemi :). Wyprzedaże Garażowe organizowane są w wybrane soboty od 10-15, informacji na temat terminów należy szukać w aktualnościach. Możemy sprzedawać wszystko, z wyłączeniem alkoholu, lekarstw, używek, zwierząt, itp.

 

Z roku na rok nasze Wyprzedaże Garażowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Celem tej inicjatywy jest nie tylko pomoc w wietrzeniu naszych garderób, strychów i piwnic, ale także budowanie pozytywnych relacji sąsiedzkich i miłe spędzanie czasu.

 

 

Transport - przeprowadzki z możliwością utylizacji - Komis Pakamera dysponuje 2 pojazdami dostawczymi. Oferujemy swoją pomoc przy organizacji przeprowadzek, transporcie dużych gabarytów, a także możemy zaproponować całkowitą utylizację mebli/sprzętu innych rzeczy.

 

Jeśli przeprowadzasz się, nie masz co zrobić ze starymi rzeczami możesz oddać je lub sprzedać do naszego Komisu Pakamera. Zadbamy o to, żeby jak najszybciej ktoś je przygarnął.

 

Oferta - Galeria 4

Facebook